CoreOFF sistemi nedir?

Haber Detayları

CoreOFF sistemi nedir?

CoreOFF - Dijital Deneyimsel Eğitim ve Etkinlikler için gerekli teknolojik alt yapıyı ve içeriği oluşturmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji girişimidir. CoreOFF markası Core of the Future (Geleceğin özü veya Geleceğin Merkezi)'ın kısaltılmasından oluşturulmuştur.

CoreOFF sisteminin amacı nedir?

Hızla gelişen ve değişen dünyamızdaki gelecek trendlerini analiz ederek elde ettiği bilgi ve birikimi yeni nesil teknoloji ve insanlığın gelişimi için gerekli içerikleri üretmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca ürettiği teknlojik alt yapıyı iş birliği yaptığı kurum ve kuruluşlarla paylaşarak gelecek vizyonu geniş ve yenilikçi olan çözüm ortaklarıyla bir çok alanda içerik ve etkinlikler organize etmeyi hedefler.

CoreOFF hangi servisleri sağlar?

CoreOFF - Dijital deneyimler üreten bir platformdur. Platformu kullanarak dijital eğitim ve etkinlikler tasarlayıp, yönetebilirsiniz.

  • Online Eğitim Programı Tasarlayıp Yayımlayabilirsiniz.
  • Tasarladığınız eğitim programını son kullanıcılara satışını gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Eğitim videolarınızı, eğitim materyallerinizi CoreOFF serverlarında barındırabilirsiniz.
  • CoreOFF ile işbirliği içerisinde katılımcılarınıza dijital sertifikasyon oluşturabilirsiniz.
  • Canlı yayın webinar organize edebilirsiniz. Hazırladığınız webinarların satışını yapabilir veya ücretsiz yayımlayabilirsiniz. Dilerseniz CoreOFF üzerinden oluşturduğunuz canlı yayınları  Youtube, Vimeo, Instagram, Facebook, Twitter (Periscope), LinkedIn gibi sosyal platformlar üzerinden eş zamanlı olarak yayımlayabilir ve kaydedebilirsiniz.